فروش عمده ابزار و یراق

اگر شغل شما ابزار فروشی است یا اگر مسئولیت خرید عمده ابزار و یراق کارگاه یا شرکت خود را بر عهده داشته اید، حتما از دردسرهای خرید عمده ابزارآلات خبر دارید. شما برای تامین همه ابزارآلات مورد نیاز خود مجبورید همزمان از چند فروشنده ابزار و یراق خرید کنید که پیگیری این خرید ها هم خسته کننده و زمانبر است. خرید عمده ابزارآلات از چندین فروشنده، فرایند خرید را طولانی و خسته کننده می‌کند و حتی ممکن است در این حین شما مشتریهای خود را از دست بدهید.

ابزار چک به عنوان بزرگترین عمده فروشی ابزار و یراق در گیلان با سابقه کار با برندهای متنوع ابزار و یراق کل اجناس لیست خرید عمده یراق آلات را برایتان فراهم میکند. ابزارچک با بهترین لیست قیمت عمده ابزار در گیلان با تنوع بسیاری از برندها و کالا، اجناس مورد نیاز شما را با یک تماس تامین میکند. با ابزار چک امکان خرید عمده اقساطی ابزار و یراق در سراسر ایران فراهم است. ابزار چک با پشتوانه بیش از 23 سال سابقه فعالیت فروش عمده ابزار و یراق در گیلان و سراسر ایران می تواند تجربه خرید عمده را برای شما سریع و آسان کند. فروش عمده یراق آلات با تخفیف های ویژه برای همکاران و مشتریان یکی دیگر از مزایای خرید از ابزار چک است.

ابزار چک ابزار چک تمام تلاش خود را می کند تا شرایط خرید اقساطی عمده ابزار و یراق را در گیلان و سراسر ایران را برای شما آسان و پرسود کند. برای مشاوره خرید عمده ابزار می توانید از کارشناسان فروش ابزار چک بصورت رایگان راهنمایی بخواهید.

راه اندازی ابزارفروشی

مزایای خرید عمده ابزار و یراق از ابزارچک

ارسال رایگان

برای خریدهای بالای ده میلیون در فروش عمده ابزار و یراق ارسال کالا به سراسر کشور رایگان است و تحویل بار درب فروشگاه یا شرکت شما انجام می‌گیرد.

خرید اقساطی

ابزارچک امکان خرید اقساطی ابزار و یراق را برای همکاران و ابزارفروشی های گیلان و سراسر ایران و صنعتکاران فراهم آورده است. فروش اقساطی ابزار و یراق بصورت میانگین در سه تا چهار ماه با ارائه چک صیادی و تخفیف های درصدی براساس نوع برند انتخابی شما انجام می گیرد.

قیمت های مناسب و تخفیف های هیجان انگیز

ابزارچک برای آسان کردن فرایند خرید و فروش عمده ابزار و یراق آلات هر ماه تخفیف های جذابی به شما ارائه می دهد. شما می توانید از لیست قیمت عمده ابزار و کاتالوگ ها اجناس مورد نیاز خود را با تخفیف ویژه خریداری کنید. تمایز ما با دیگر ابزارفروشی های استان گیلان و شمال کشور همکاری با برندهای متنوع ابزار و کامل بودن لیست عمده ابزار است که همراه با تخفیف های ویژه سود خوبی از خرید نصیب شما می‌کند. در نهایت تجربه یک خرید آسان ، پرسود و لذت بخش برای شما هدف مجموعه ماست. ابزارچک تضمین می کند که بهترین قیمت های پخش عمده ابزار را به بازار ارائه می دهد.

کارشناسان فروش ابزارچک

تینا آشنا

سه سال سابقه کار

کارشناس فروش عمده

 مهندسی صنایع غذایی

تلفن:12-01333441048

معصومه نام آور 

پنج سال سابقه کار

کارشناس فروش عمده

کارشناس حسابداری

تلفن:11 -01333441048

علی بهمنی 

سه سال سابقه فروش 

کارشناس فروش

مدیر فروش آنلاین

تلفن: 09117430978

بهناز نیکنام

ده سال سابقه کار 

کارشناس فروش عمده

کارشناس روانشناسی 

تلفن: 12 -01333441048

درصدهای تخفیف فروش عمده ابزار و یراق 

درصد تخفیف خرید عمده ابزارآلات براساس برند: با توجه به اینکه ابزارچک یکی از بزرگترین مراکز فروش ابزار و یراق در گیلان است، با برندهای متنوعی کار میکند که هر برند در فروش عمده ابزارآلات تخفیف ویژه خود را برای مشتریان درنظر می گیرد. با خرید از ابزار چک براساس برند ابزارهای انتخابی از 5 تا 15 درصد تخفیف برخوردار شوید.

درصد تخفیف خرید نقدی عمده ابزار (پرداخت تا یک ماه): در صورت خرید عمده ابزار و پرداخت آن تا یک ماه پس از خرید از ده درصد تخفیف ویژه برخوردار می شوید.

درصد تخفیف پرداخت آنی بین یک تا سه درصد: علاوه بر تخفیف ده درصدی خرید نقدی ابزار و تخفیف براساس برند، اگر پرداخت شما بصورت آنی باشد، تخفیفی بین یک تا سه درصد به شما تعلق می گیرد.

برندهای همکار

سبد خرید

دلیل بازگشت وجه

فروشگاه
0 علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من