دسته‌بندی نشده

ضمانت بازگشت

ضمانت بازگشت به عنوان یکی از مزیت های رقابتی ابزارچک به مشتریان این امکان را می دهد که در صورت مشاهده هرگونه مشکل در محصول سفارش داده شده و یا تغییر نظر در خرید محصول آن را ظرف مدتی معین به مجموعه بازگشت داده و در صورت تمایل نسبت به خرید کالایی دیگر اقدام نمایند.

ضمانت بازگشت کالا در ابزارچک به شرح زیر می باشد:

در صورت عدم علاقه و یا تغییر نظر مشتری، امکان بازگشت محصول ظرف مدت 7 روز کاری پس از ثبت خرید برای مشتریان وجود دارد (هزینه ارسال رفت و برگشت از حساب خریدار کسر می گردد). در چنین شرایطی رعایت موارد ذکر شده در زیر الزامی می باشد:

عدم استفاده از دستگاه

باز نشدن پلمپ دستگاه

مخدوش نشدن بسته بندی دستگاه

مخدوش نشدن بارکد دستگاه

در صورت وجود مغایرت در محصول خریداری شده و محصول دریافتی، خریدار می بایست حداکثر ظرف مدت 1 روز کاری پس از دریافت محصول مساله را به اطلاع مجموعه برساند و نسبت به بازگشت کالا (هزینه ارسال رایگان) اقدام نماید. بدیهی است پس از گذشت زمان مقرر ابزارچک مسئولیتی در قبال خریدار نخواهد داشت.

در صورت مشاهده هرگونه آسیب فیزیکی بر روی دستگاه یا بسته بندی آن، خریدار می بایست حداکثر ظرف مدت 1 روز کاری پس از دریافت محصول مساله را به اطلاع مجموعه برساند و نسبت به بازگشت کالا (هزینه ارسال رایگان) اقدام نماید. بدیهی است پس از گذشت زمان مقرر ابزارچک مسئولیتی در قبال خریدار نخواهد داشت.

در صوررت مشاهده هرگونه اشکال فنی در دستگاه (در صورت عدم استفاده کاری) و یا مغایرت با محتوای سایت، خریدار می بایست حداکثر ظرف مدت 2 روز کاری پس از دریافت محصول مساله را به اطلاع مجموعه برساند و نسبت به بازگشت کالا (هزینه ارسال رایگان) اقدام نماید. بدیهی است پس از گذشت زمان مقرر ابزارچک مسئولیتی در قبال خریدار نخواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *